Projekt Domestos pre školy

Projekt Domestos pre školy, ktorý sa realizuje už desiaty rok, učí deti klásť dôraz aby čistota bola na prvom mieste doma aj v . Začína sa správnym umývaním  rúk a končí udržiavaním čistoty a zdravia.

Cieľom projektu je vzdelávať deti v oblasti hygieny prostredníctvom zábavných aktivít zameraných na lov baktérií, ktoré absolvujú v škole so svojimi spolužiakmi a učiteľmi. V tomto  ročníku majú školy zapojené do projektu možnosť vyhrať čistiace prostriedky  Domestos na celý rok! Víťazmi sa teda stanú 3 školy, ktoré sa zaregistrujú a splnia všetky 3 jesenné aktivity.

Rodičia môžu podporiť školu svojho dieťaťa zakúpením výrobkov Domestos a zaslaním pokladničného bloku. Získajú tak možnosť vyhrať poukážku na nákup v Invia.sk v hodnote 1 000 €.