Milí rodičia,

Každé dieťa musí mať:
-    odfotený zdravotný preukaz poistenca
-    pyžamo, posteľné prádlo
-    papuče
-    uterák s putkom
-    náhradné oblečenie (do skrinky)
-    zubnú kefku, zubnú pastu, pohárik

Oblečenie, obuv a osobné hygienické veci dieťaťa je nutné označiť.

Žiadame rodičov, aby deťom nedávali do škôlky žiadne sladkosti a hračky.

Milí rodičia,

pobyt Vášho dieťaťa v Materskej škole v Černej nad Tisou je pre Vás spojený aj s viacerými povinnosťami niečo zaplatiť alebo doniesť. Na tejto stránke by sme Vám chceli sprehľadniť všetky povinnosti a uľahčiť Vám tým ich plnenie.

Veríme, že tieto informácie budú pre Vás užitočné a srdečne Vám ďakujeme za pochopenie.

POVINNÉ PLATBY
1.    ZÁKONNÁ PLATBA

Príspevok na čiastočnú úhradu nákladov materskej školy v zmysle § 28 ods.6, zákona 245/2008 Z.z o výchove a vzdelávaní a na základe VZN č. 1/2022 o výške príspevkov na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Čierna nad Tisou od 1.6.2022.

Suma: Výška príspevku je 12,00 €/ mesiac

Spôsob platby: bezhotovostne - poštovou poukážkou alebo cez internetbanking na účet škôlky MŠ

IBAN: SK33 5600 0000 0043 0631 1002.

Termín: vopred do 30. dňa v mesiaci

2.    PRÍSPEVKY ODSÚHLASENÉ RODIČOVSKÝM ZDRUŽENÍM

Rodičovské združenie na svojom zasadnutí schválilo príspevky:

Tento príspevok je určený výlučne pre Vaše deti, ktorý je účelovo viazaný na skvalitnenie materiálového zabezpečenia výchovno–vzdelávacieho procesu v materskej škole (divadlá, exkurzie, kúzelník, výtvarné potreby, edukačný materiál, didaktické pomôcky, zariadenie tried, spotrebný materiál a p.)

Poplatok ZRŠ:

suma: 13 €/polrok

spôsob platby: prevodom na účet ZRŠ:  IBAN SK25 5600 0000 0069 8813 3002 alebo poštovou poukážkou.

Termín: za I. polrok do 15. októbra, II. polrok do 31. januára

Tento príspevok je určený výlučne pre Vaše deti, ktorého sa hradia balíčky na Adventné sviatky, a na hračky pod stromček, Deň detí, rozlúčka predškolákov.

3.  POPLATKY ZA STRAVU
Suma a spôsob platby:    1,90 € za deň, bezhotovostne poštovou poukážkou alebo internetbankingom.
Termín:   vopred za nasledujúci mesiac